על אודות מרכז ד"ר טל - תמיכה רגשית ונפשית בהנהלת ד"ר אילן טל. לחצו כאן לפרטים...
על אודות מרכז ד"ר טל - תמיכה רגשית ונפשית בהנהלת ד"ר אילן טל
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז דוקטור אילן טל

יצירת קשר
חיפוש באתר

על אודות מרכז ד''ר טל

Hebrew
תאריך: 23/12/2014 09:44   

מרכז ד"ר טל הינו קליניקה פרטית, רב תחומית, אשר הוקמה על ידי ד"ר אילן טל, פסיכיאטר מומחה. 

ד"ר אילן טל הקים את הקליניקה מתוך חזון למצוא את הסיוע הנכון והמתאים ביותר לכל מי שפונה אליו, בכל קושי שהוא.

כפסיכיאטר ראה ד"ר טל פעמים רבות כי לאדם הפונה אליו יינתן המענה הטוב ביותר בטיפול רגשי בשיטה מסוימת, שאותה יכול להעניק איש מקצוע המומחה בתחום.

כמו כן הוא ראה כי פעמים רבות התמודדות עם קושי מסוים היא הטובה ביותר לכשמשלבים בין סוגי טיפול שונים למשל שילוב של טיפול קוגניטיבי התנהגותי וטיפול תרופתי במקרים של חרדה קשה.

בקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל עובדים יחד, בשיתוף פעולה, למעלה מ-35 אנשי מקצוע מתחומי הטיפול השונים. כך עובדים במרכז פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים ועוד.

אנשי המקצוע שלנו עוסקים בטיפול בתחומים שונים. ישנם אנשי מקצוע המומחים לטיפול בגיל הרך, אחרים עובדים עם ילדים ומתבגרים ומסייעים בהתמודדות עם קשיים האופייניים לגילאים אלו כמו למשל חרדות של ילדים, בעיות הרטבה, הפרעות קשב וריכוז, דיכאון בקרב מתבגרים, וכן בהדרכות הורים.

אחרים מומחים לטיפול בחרדה, בשיטות שונות כמו ביופידבק, טיפול קוגניטיבי התנהגותי ועוד. ישנם מטפלים המסייעים לאנשים המתמודדים עם משברים, אבל, טראומה, דיכאון, אי שקט, דימוי עצמי נמוך וכדומה.

בקליניקה אנשי טיפול מהתחום הזוגי והמשפחתי, אחרים עורכים טיפול בהפרעות אכילה ומסייעים בהתמודדות עם אכילה רגשית.

כמו כן, אנשים רבים המעוניינים לשפר את איכות חייהם, להגיע לתחושת מיצוי או להכיר את עצמם טוב יותר ימצאו גם הם מענה על ידי אחד מאנשי המקצוע בקליניקה.

בנוסף, בקליניקה אנשי מקצוע המומחים למתן חוות דעת רפואיות מקצועיות לגורמים שונים, כמו ביטוח לאומי, משרד הרישוי, בית המשפט ועוד.

מגוון אנשי הצוות העובדים בקליניקה מאפשר לנו להתאים לכל אחד שפונה אלינו את סוג הטיפול הטוב ביותר עבורו וכן את איש המקצוע המתאים ביותר עבורו.

הקליניקה לתמיכה נפשית ורגשית במרכז ד"ר טל הינה קליניקה פרטית ודיסקרטית ושוררת בה אווירה שקטה, נעימה ומשפחתית.

נשמח להכיר אתכם, להתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר עבורכם, לאפשר לכם להתגבר על הקושי שאתם חווים ולקחת את החיים שלכם צעד אחד קדימה למקום טוב יותר.

הקליקניקה מפעילה 3 מרכזי טיפול בתל אביב ומרכז טיפולי בעיר חיפה, לטובת תושבי הצפון.

לחצו כאן לפניה אל ד"ר אילן טל