בואו להכיר את ענבל חזקיה חלפון פסיכולוגית קלינית במרכז ד"ר אילן טל...
נעים להכיר: ענבל חזקיה חלפון פסיכולוגית קלינית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז דוקטור אילן טל

יצירת קשר
חיפוש באתר

הכירו את ענבל חזקיה חלפון

Hebrew
תאריך: 29/12/2014 11:04   

ענבל חזקה חלפון הינה פסיכולוגית קלינית. את לימודיה לתואר שני בפסיכולוגיה ערכה באוניברסיטת תל אביב ואת התמחותה ערכה במרכז הקהילתי לבריאות הנפש “רמת- חן” בתל אביב.

ענבל עוסקת בטיפול רגשי במרכז ד"ר טל, מרכז רב מקצועי לתמיכה רגשית, בו גם משמשת כמנהלת התחום הקליני וכאחראית על אבחון, הכוונה וייעוץ ראשוני לפונים לקליניקה.

ענבל עוסקת באבחון וטיפול פסיכולוגי במגוון רחב של תחומים ובמגוון שיטות טיפוליות.

בין השאר, מסייעת ענבל לאנשים המתמודדים חרדות חברתיות, דיכאון ושינויים במצב הרוח, התמודדות עם משברים וטראומות, סיוע לאנשים המעוניינים למצוא את כיוונם המקצועי, האישי או החברתי.

מסייעת לזוגות להתגבר על קשיים בקשורים במערכת הזוגית וכן מסייעת לאנשים המחפשים סיוע במיצוי עצמי, אנשים המעוניינים להעמיק את המודעות העצמית שלהם וללמוד דרכים להתנהלות רגשית טובה ומודעת יותר.

כמו כן, ענבל היא מומחית בטיפול באנשים המתמודדים עם קשיים בין אישיים, בין אם יצירת קשרים ובין אם שימור של קשרים (זוגיים או חברתיים אחרים) וכן באנשים החוששים מיחסים קרובים, חוששים מאינטימיות וכדומה.

בטיפוליה ענבל משלבת בין גישות טיפוליות שונות, כאשר היא שמה דגש על טיפול דינמי בשילוב של טכניקות וגישות מודרניות כמו הגישה הקוגניטיבית התנהגותית, שיטת הקואצי'נג ועוד.

בנוסף, ענבל עורכת אבחונים פסיכולוגים ופסיכודיאגנוסטיים עבור גורמים כמו ביטוח לאומי, בית משפט ועוד.

ראו סרטון המסביר על התאמת הטיפול הפסיכולוגי לצרכי המטופל:

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור