בואו להכיר את שירי פינס עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית במרכז ד"ר אילן טל...
נעים להכיר: שירי פינס עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז דוקטור אילן טל

יצירת קשר
חיפוש באתר

הכירו את שירי פינס

Hebrew
תאריך: 29/12/2014 11:16   

שירי פינס היא פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית בהכשרתה. לשירי, תואר ראשון בעבודה סוציאלית, תואר שני בהתנהגות ארגונית, היא בעלת הסמכה לטיפול קבוצתי מאוניברסיטת חיפה בה גם ערכה את לימודיה בפסיכותרפיה.

שירי עוסקת בטיפול רגשי ובעלת ניסיון רב הן בטיפול פרטני בבני נוער ומבוגרים, הן בהדרכות הורים, הן בטיפול זוגי והן בטיפול קבוצתי.

לשירי ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של קשיים ובמצבים רגשיים, אותה צברה לאורך השנים לאור עבודתה כפסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית במסגרות רבות ומגוונות.

במקביל עוסקת שירי בהדרכה לעבודה מעשית של סטודנטים לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה.

כיום מטפלת שירי במרכז ד"ר טל, מרכז מומחים רב מקצועי לתמיכה רגשית.

במרכז ד"ר טל עוסקת שירי בטיפול זוגי וטיפול פרטני ומסייעת לאנשים המתמודדים עם דימוי עצמי נמוך, דיכאון, בידות, הפרעות אישיות, קשיים בין אישים וקשיים חברתיים לרבות התמודדות עם קושי ביצירת קשרים, במתן אמון או בשימור מערכות יחסים.

בנוסף, שירי עוסקת בטיפול בהפרעות אכילה ומסייעת לאנשים המתמודדים עם יתר משקל ודפוסי אכילה לקויים הנובעים ממקור רגשי.

שירי צברה ניסיון טיפולי במסגרת עבודתה בעמותת "עמך" המסייעת בתמיכה נפשית לניצולי שואה. בעמותה סייעה שירי לפונים לטיפול באמצעות טיפולי פרטניים וטיפולים קבוצתיים, תוך שימת דגש על מתן תמיכה חברתית מתאימה ותמיכה רגשית בבני המשפחה במידת הצורך.

כמו כן, במסגרת עבודתה במרפאה הפסיכיאטרית בבית החולים רמב"ם בחיפה, צברה שירי ניסיון רב בטיפול זוגי ובטיפול פרטני באנשים הסובלים מהפרעות רגשיות שונות, לרבות התמודדות עם פוסט טראומה (PTSD), הפרעות דיכאון ועוד. 

לשירי התמחות בטיפול באנשים המתמודדים עם השלכות רגשיות כתוצאה מהשתתפות במלחמה, חשיפה לאירועי לחימה, חשיפה לאירועי טרור  או התמודדות מתמשכת עם מצב ביטחוני מתוח.

במסגרת זו עוסקת שירי בטיפול באנשים הסובלים מהפרעת בתר חבלתית (PTSD) ואנשים המתמודדים עם הפרעה פוסט טראומטית מורכבת (CPTSD).

שירי מעניקה טיפול פרטני תומך ומסייעת למטופליה בהתמודדות יום יומית על הטראומה, בחזרה לשגרה רגועה ויציבה וכן בשיפור אורח חייהם.

כמו כן, מנחה קבוצות טיפוליות במשרד הביטחון וכן לוקחת חלק בצוות רב מערכתיים מקצועיים לסיוע לניצולי טראומה. 

בטיפוליה משלבת שירי בין טכניקות טיפוליות שונות, כאשר היא מתבססת על עקרונות הטיפול הדינמי ומסתייעת באמצעים נוספים כמו אומנות, ציור, כתיבה ועוד.

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור