צפו בהופעות תקשורת וקטעי עיתונות בהשתתפות ד"ר אילן טל! לחצו כאן לפרטים...
הופעות בתקשורת וקטעי עיתונות בהשתתפות ד"ר אילן טל
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז דוקטור אילן טל

יצירת קשר
חיפוש באתר

מן התקשרות וקטעי בעיתונות

Hebrew
תאריך: 14/12/2014 17:51   

מרכז ד"ר טל הוא מרכז רב מקצועי המאגד תחתיו מומחים לטיפול במגוון רחב של תחומים. מטרת המרכז היא לסייע לכל מי שפונה אלינו.

לאורך שנות פעילותו של המרכז, התראיינו המטפלים בכל אמצעי התקשורת המוכרים כולל: הופעות בערוצי הטלויזיה השונים, ראיונות בעיתונות הכתובה ובמדיה המקוונת - באין ספור אתרים.

הקליניקה, בניהולו של ד"ר אילן טל, מונה למעלה מ-35 אנשי צוות, המגיעים מתחומי הטיפול שונים. במרכז עובדים יחד פסיכיאטרים, פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, עובדים סוציאליים ועוד. כולם יחד אנשי טיפול מהשורה הראשונה וכל אחד לחוד הוא בעל ניסיון וידע בתחום טיפול ספיציפי ושונה.

מרכז ד"ר טל מציע טיפול עבור ילדים ובני נוער, טיפול פסיכיאטרי - תרופתי, שירותי אבחון והערכה, טיפולים זוגיים ומשפחתיים, טיפול קצר מועד, טיפולים פסיכודינמיים קלאסים, טיפולים מתקדמים כגון טיפול ביופידבק, טיפולי היפנוזה, טיפולי CBT, טיפול ממוקדים, טיפולים להתמודדות עם קשיים כמו: הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה, התמכרויות, דיכאון, חרדה, פוסט טראומה, ביטחון עצמי ועוד. 

כאמור, על מנת לתת את המענה המתאים ביותר לכל אדם שפונה אלינו עובדים במרכז האנשים המקצועיים ביותר. האנשים החשובים ביותר בקליניקה עבורנו הם המטופלים עצמם. חשוב לנו שאנשים הסובלים ממצוקות רגשיות באשר הן יידעו שיש פתרון ומזור לסבלם.

אנו עוסקים רבות בהסברה אודות תחום הטיפול הרגשי - ההסברה נועדה להפחית את הסטיגמה הקיימת על טיפול רגשי והיא מתעסקת גם בנושאים המעניינים את כלל הציבור כמו מהם קשיים רגשיים בכלל ואיך אפשר להתמודד איתם.

במהלך למעלה מעשור אנו מרבים להתראיין לרשתות טלוויזיה, לעיתונות הכתובה וכן לאתרי אינטרנט בנושאים שונים: מהם קשיים רגשיים כמו חרדה, דכאון, טראומה ועוד ואיך אפשר להתמודד איתם, מה ההבדל בין טיפול פסיכיאטרי לטיפול פסיכולוגי, אלו טיפולים פסיכולוגיים קיימים.

במהלך מבצע צוק איתן הרבנו להתראיין בנושא של התמודדות ילדים עם אזעקות והתמודדות עם החרדה המציפה יום יום, בעקבות הדיווחים השוטפים בתקשורת על התקדמות המבצע.

כמו כן, פרסומים רבים שלנו עוסקים בתחום הטיפול בילדים ובני נוער בין אם הדרכה והסבר על סוגי אבחונים נפוצים שמערכת החינוך לא פעם דורשת.

כמו כן, קטעי תקשורת שלנו עוסקים גם במתן דגשים ונורות אדומות אליהן יש לשים לב בכל הקשור בילדים - חרדות של ילדים, דיכאון, הפרעות אכילה ועוד.

במהלך השנים התראיינו לגופים שונים כמו: אתר YNET, אתר דוקטורוס, מגזין האינטרנט Onlife, תוכנית המומחים של רפי קרסו, ערוצי החדשות (ערוץ 10 וערוץ 2), מגזין "הורים" של ידיעות אחרונות, תוכניות רדיו שונות ועוד ועוד.

לחצו כאן לפניה אל ד"ר אילן טל